Nyt Halo: Reach background art leaked
Skrevet af holmenkolmen    Fredag, 8. januar 2010 09:38   

halo_reach

I en mystisk sag har GameInformer postet et background art billede til Halo: Reach, men fjernet det  igen. Historien går på, at det skal bruges i en større artikel om spillet, der udkommer imorgen, men det er uvidst, hvorfor det blev fjernet igen. Det skal dog ikke forhindre GL's brugere i at se billedet, som du kan se her.

halo_reach_GI

Microsoft tror selv på at Halo: Reach bliver den største titel på spilmarkedet i 2010, gør du?

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Kommentarer: 

 
# Ceecar 08/01-10 09:54
Jeg glæder mig fandme, men jeg sider lige og tænker over om i så må vise billedet hvis billedet er taget ned fra en anden hjemmeside?
 
 
# YaYo 08/01-10 11:36
Ja det bliver den største tittel i år, sammen med Ghost Recon 4.
 
 
# Bada 2the Bing 08/01-10 15:44
Det lugter langt væk af at de går væk fra den gode gamle Halo stil, og i stedet laver classes som vi kender det fra COD serien.

Der er dog ingen tvivl om at Bungie nok skal få hypet spillet til ukendelighed. Jeg husker stadig AL larmen de kunne skabe op til den sølle trailer af Halo: Recon (senere ODST). Er der noget de kan, så er det satme hype!
 
 
# trashberry 08/01-10 16:28
Hvad?? Ingen lilla?. Kan jeg godt forstå de har fjernet det.
 
 
# mORTEN 09/01-10 08:30
Haha lilla.. What Bada said! Hypen bliver så vild. Der kommer til at stå Halo hvor end du vender dit blik hen.