Det er altid godt når der kommer en trailer til et spil man ser frem til, så dette må være dobbelt så godt, for nu er der nemlig frigivet hele 2 trailere til Etrian Odyssey 2 Untold.

Den første trailer, den får i lige her, og det er en trailer, hvor der bliver gået lidt bag om byen i spillet, så man kan se hvad der sker af spændende ting der:

Den anden trailer, kan i se i toppen af nyheden her, og der møder vi Chloe, som er en ret vigtig karakter i spillet, men det kan i jo også finde ud af ved at se traileren.

Etrian Odyssey 2 Untold udgives til Nintendo 3DS den 12. Februar 2016.

Forrige indlægN++ anmeldelse
Næste indlægEA’s GamesCom pressekonference live
Redaktør på GamersLounge. Kan nok ikke løbe fra, at jeg er bidt af en gal Playstation. Jeg har været helt vild med Playstation lige siden 1éren kom frem i sin tid. Ellers så har jeg nok haft alle de konsoller der har været værd at eje lige siden NES. Er vild med at spille stort set alle spil, men favoritterne er nok Final Fantasy serien. Er blevet lidt besat af Wii U, så det er min foretrukne spil platform for tiden, så måske er det nye tider for en gamer som mig, hvem ved :)